Govorilne ure 2020/2021 – drugo polletje

PriimekImeRazrednikDanUrnik ADanUrnik Be-naslov
BračekTadejRavnatelj Po dogovoru Po dogovorutadej.bracek@frizerska.si
Čerpnjak  Lidia1.eTor.9.ura (15.10 – 15.55)Tor.3.ura (9.40 – 10.25)lidia.cerpnjak@frizerska.si
ČudenMojcaSre.9.ura (15:10 – 15:55)Čet.1.ura (8.00 – 8:45)mojca.cuden@frizerska.si
Dujmovič V.Darka2.aPon.3. ura (9.40 – 10.25)Tor.9. ura ( 15.10 – 15.55)darka.dujmovic@frizerska.si
GajićZoran2.bPon.8. ura (14:20- 15:15.05) Po dogovoru.Sre.10.ura ( 16:30 – 17:15) Po dogovoruzoran.gajic@frizerska.si
HitiSaša3.fČet.5. ura (11.50 – 12.35)Čet.5. ura (11.50 – 12.35)sasa.hiti@frizerska.si
Jarm Marinka2.dPet.7. ura (13.00 – 14.15)Pon.5. ura (11.50 – 12.35)marinka.jarm@frizerska.si
KolencSabina3.aPet.5. ura (11:50 – 12:35)Pet.3. ura (9.40 -10.25)sabina.kolenc@frizerska.si
KoračinAna2.ePon.6. ura (12.40 – 13.25)Pon.6. ura (12.40 – 13.25)ana.koracin@frizerska.si
Kordiš Andreja3. cČet.10. ura (16.30-17.15)Čet.5. ura (11.50-12.35)andreja.kordis@frizerska.si
Krašovec Peter Sre.3. ura 4.ura ( 10.30-11.15)Sre.3. ura 4.ura ( 10.30-11.15)peter.krasovec@frizerska.si
Ljutić  Elma1.cTor.5.ura (11.50-12.35)Tor1.ura (8:00-8:45)elma.ljutic@frizerska.si
MarkovičKarmen3.eTor.4.ura ( 10.30-11.15)Pon.9.ura (15.10-15.55)karmen.markovic@frizerska.si
MaroltRomana1.bČet.3.ura (9.40 – 10.25)Pet.1.ura (8.00 – 8.45)romana.marolt@frizerska.si
MatjašičPija2.aPet.2. ura (8.50 – 9.35)Tor.6. ura (12.40 – 13.25)pija.matjasic@frizerska.si
MedvedNada1.fPon.5. ura (11.50 – 12.35)Tor.5. ura (11.50 – 12. 35)nada.medved@frizerska.si
MihelecDarjan3.dTor.5. ura (11.50 – 12.35)Sre.5.ura (11.50 – 12.35)darjan.mihelec@frizerska.si
Miklaužič SonjaTor.10.ura (16.50-17.15)Sre.3.ura (9.40-10.25)sonja.miklauzic@frizerska.si
MrzeljViktorija2.fTor.9. ura (15.10 – 15.55)Pon.2. ura (8.50 – 9.35)viktorija.mrzelj@frizerska.si
Naranđa RokPet.7. ura (13.30 – 14.15)Pet.1.ura (8.00 – 8.45)Rok.narandza@frizerska.si
PeterTajana2.eTor.8. ura (14:20- 15:15.05)Čet.4.ura (11.15 – 11.50)tajana.peter@frizerska.si
Pirkmaier Maklin Darja3.aPon.2. ura (8.50 – 9.35)Sre.9.ura (15.10-15.55)darja.pirkmaier@frizerska.si
Platiša Pogačnik Stanka1.dČet.6. ura (12.40- 13.25)Čet.7. ura (13.30-14.15)stanka.platisa@frizerska.si
Potočar mag.MarijaPon.5. ura (11.50 – 12.20)Pon.10. ura (16.30 – 17.00)marija.potocar@frizerska.si
SovičAnjaPomočnica ravnatelja Po dogovoru Po dogovoruanja.sovic@frizerska.si
SmrekarSanda1.aSre.2. ura (8.50 – 9.35)Pon.5. ura (11.50 – 12.35)sanda.smrekar@frizerska.si
Strmec Renata1.fSre.9.ura ( 15.45 – 16.30)Pon.4.ura ( 11. 00 – 11.45)renata.strmec@frizerska.si
Šajn Igor  Po dogovoru Po dogovoruIgor.sajn@frizerska.si
ŠtrukeljPetraVsak dan8:00 – 16:00 (dostopna po tel. 030 467-015)Vsak dan8:00 – 16:00 (dostopna po tel. 030 467-015)petra.strukelj@frizerska.si
Štrus Zore Karmen3.dPon. 4. ura (10.30-11.15)Tor.9. ura (15.10- 15.55)karmen.strus@frizerska.si
TrohaUrša3.bČet.5. ura (11.50- 12.35)Tor.9. ura (15.10-15.55)ursa.troha@frizerska.si
VidergarKatarina2.f Po dogovoru Po dogovoruKatarina.vidergar@frizerska.si
VučkoBojan  Po dogovoru Po dogovorubojan.vucko@frizerska.si
ŽagarMarko2.cTor5. ura (11.50-12.35)Čet12. Ura (18.10-18.55)marko.zagar@frizerska.si
Deli vsebinoShare on FacebookTweet about this on TwitterPin on PinterestShare on Google+Email this to someonePrint this page
Dostopnost